Piercing Time

איך זה הולך?

01

קובעים תור

באים להתחדש בפירסינג חדש עם עגיל זהב מושלם מהרגע הראשון! (לבחירה מקטגורית עגילי הליקס ופירסינג בלבד) בחנות שלנו – שבזי 57, תל אביב

02

מחליטים איפה בא לנו להתחורר

הליקס, טראגוס, תנוך או אולי קונץ’? העגיל צריך להתאים למבנה האנטומי של האוזן שלך כך שהמיקום הסופי יתואם מול הפירסרית במקום. קחי בחשבון שיתכנו שינויים

03

בוחרים אחד מעגילי הפירסינג הקסומים

בנוסף לעלות העגיל, מחיר החירור 50 ₪. ניתן להתחורר רק עם עגיל חדש שעבר תהליך סטריליזציה מראש. אם את צריכה עזרה והתאמה אישית – אנחנו פה בשבילך

✦ החירור מתבצע במחט ע"י פירסרית מקצועית ותחת כל כללי הבטיחות והסטריליות

✦ ממליצות לבחור את העגיל מראש כדי שנהיה ערוכות להגעתך

✦ העגילים קיימים גם בזהב לבן, בתיאום מראש, בעגילי הנקודה החלק הקדמי יהיה זהב לבן, הסוגר האחורי והחלק שבתוך האוזן יישאר זהב צהוב

FAQ

הפירסינג מבוצע על ידי פירסרית מקצועית אצלנו בחדר הפירסינג בחנות בנווה צדק, עם מחט חד פעמית ועגיל סטרילי לחלוטין.

עגילי הפירסינג שלנו עוצבו במיוחד לחירור ראשוני ואין צורך בעגיל רפואי לפני. הם עשויים זהב 14 קראט, אורך המוט ארוך יותר ומעט עבה יותר מעגיל רגיל והוא מותאם לנקב טרי שצריך מקום להתנפח ולהחלים.

כל העגילים שמופיעים באתר תחת קטגורייתעגילי הליקס, טראגוס ופירסינג.לרוב המיקומים (ובמיוחד להליקס) מומלץ מאד להתחורר עם עגיל ישר ולא חישוק! ההחלמה תהיה משמעותית קלה יותר עם עגיל ישר.

אנחנו עושות חורים באוזניים בלבד במיקומים: תנוך, הליקס, טראגוס, קונץ’, הליקס קדמי, פלאט ודיית’.

כן! אנחנו מחליפות עגילי פירסינג בחנות לחורים שהחלימו, בכל שעות הפעילות ולא רק בימי פירסינג.

יש להזמין מראש עגילים בזהב לבן! כל עגילי החישוק (הליקס) מגיעים גם בזהב לבן. עגילי פירסינג (מוט ישר) משולבים עם סוגר אחורי בזהב צהוב וחלק קדמי זהב לבן

לאחר החירור תקבלי תרסיס מי מלח, יש לרסס מכל צד של החור בוקר וערב. במקלחת תחת זרם מים חמימים ועם ידיים נקיות יש להזיז קלות את העגיל ולנקות הפרשות. פרט למטרות נקיון וטיפול, יש להמנע מלגעת בעגיל, לשחק איתו או לסובב אותו, להשתדל מאוד לא לישון עליו ולהשמר מכל תנועה, משיכה או מכה לתכשיט או לאיזור החירור. יש להמנע מבריכה וים בשבועיים שלאחר החירור.

זמן ההחלמה מאד משתנה בין אחת לשניה ובין סוגי החורים. בממוצע חור בתנוך יחלים תוך חודש-חודשיים, וחור בסחוס יכול להחלים בין 4 ל-12 חודשים.

מחיר החירור 50 ₪ בנוסף למחיר העגיל. ניתן להתחורר רק עם עגילים מסוג הליקס, טראגוס או פירסינג הקיימים  בקטגוריתעגילי פירסינג והליקס.

תלוי במיקום ובתהליך ההחלמה האינדיבידואלי – בין 2 ל-6 חודשים, כשהנקב כבר לא נפוח ומפריש, רצוי להגיע לחנות לקצר את המוט של עגיל הפירסינג.

מגיל 16 בליווי הורה

יש לקבוע תורכאןורצוי לבחור עגיל מראש על מנת שנוכל להיות ערוכות עבורך.

ניתן לעשות מספר חורים יחד, בהתייעצות עם הפירסרית במקום. יש לקבוע שני תורים רצופים דרך מערכת קביעת התורים.

תהליך החירור עצמו רגעי וקצר ומעט כואב, ולאחריו יש לך עגיל חדש ומושלם! בתקופת ההחלמה תיתכן מעט נפיחות ורגישות באיזור ויש לטפל לפי ההוראות שניתנו.

החירור עצמו אורך רגע קצר והרגשת הכאב היא מאוד אינדיבידואלית. תקופת ההחלמה משתנה מחור לחור ומאוזן לאוזן. חשוב לציין שחירור במיקום הטראגוס לא מאפשר שימוש באוזניות בשבועות הראשונים להחלמה.

יש סוגים שונים של סגירות לעגילי פירסינג. אנחנו בחנות מיומנות בהחלפה של כל סוגי העגילים. את עגיל החישוק שלנו צריך להוריד באמצעות שימוש בפליירים בתנועה קדימה ואחורה, כדאי להיעזר באדם נוסף. הפתיחה של עגילי הפירסינג (מוט) היא באמצעות משיכה של החלק הקדמי והאחורי יחד בתנועה מנוגדת.

הליקס הוא אזור בחלק האחורי העליון של האוזן. באזור ההליקס יש 3 אפשרויות לחירור: הליקס נמוך, הליקס גבוה והליקס קדמי. בראש העמוד תוכלי לראות מודל של אוזן עם האזורים השונים שאנחנו מחוררות בחנות!

את כל החורים באוזן לאחר החירור יש לחטא בעזרת תרסיס מי מלח, יש לרסס מכל צד של החור בוקר וערב. במקלחת תחת זרם מים חמימים ועם ידיים נקיות יש להזיז קלות את העגיל ולנקות הפרשות. 

כדאי להיעזר בפליירים. מוזמנת להגיע אלינו לחנות בכל שעות הפעילות להחלפת עגיל לחץ בעגיל חדש!

לכל שאלה נוספת ניתן לפנות אלינו בטלפון 054-4557799, ב- WhatsApp או במייל info@she-ra-jewelry.com