Piercing Time

img img

איך זה הולך?

01

קובעים תור

באים להתחדש בפירסינג חדש עם עגיל זהב 14 קראט מושלם מהרגע הראשון! (לבחירה מקטגורית עגילי הפירסינג בלבד) בחנות שלנו – שבזי 57, תל אביב

02

מחליטים איפה בא לנו להתחורר

הליקס, טראגוס, תנוך או אולי קונץ’? העגיל צריך להתאים למבנה האנטומי של האוזן שלך כך שהמיקום הסופי יתואם מול הפירסרית במקום. קחי בחשבון שיתכנו שינויים :)

03

בוחרים אחד מעגילי הפירסינג הקסומים

בנוסף לעלות העגיל, מחיר החירור 50 ₪. ניתן להתחורר רק עם עגיל חדש שעבר תהליך סטריליזציה מראש. אם את צריכה עזרה והתאמה אישית – אנחנו פה בשבילך

לרוב המיקומים (ובמיוחד להליקס) מומלץ מאד להתחורר עם עגיל ישר ולא חישוק! ההחלמה תהיה משמעותית קלה יותר עם עגיל ישר.

✦ החירור מתבצע במחט ע"י פירסרית מקצועית ותחת כל כללי הבטיחות והסטריליות (ניתן להתחורר החל מגיל 16).
אנחנו ממליצות להישאר איתנו בקשר למעקב אחר ההחלמה ולטפל בחור הטרי לפי ההוראות שתקבלי אצלנו :)

✦ החירור מתבצע אך ורק עם עגיל פירסינג חדש שלנו שעבר סטרליזציה מראש. לא ניתן להתחורר עם עגיל שהיה בשימוש.
ממליצות לבחור את העגיל מראש כדי שנהיה ערוכות להגעתך

✦ העגילים קיימים גם בזהב לבן, בתיאום מראש, בעגילי הנקודה החלק הקדמי יהיה זהב לבן, הסוגר האחורי והחלק שבתוך האוזן יישאר זהב צהוב

FAQ

מחיר החירור 50 ₪ בנוסף למחיר העגיל. ניתן להתחורר רק עם עגילים מסוג הליקס, טראגוס או פירסינג הקיימים  בקטגורית עגילי פירסינג והליקס.

הפירסינג מבוצע על ידי פירסרית מקצועית אצלנו בחדר הפירסינג בחנות בנווה צדק, עם מחט חד פעמית ועגיל סטרילי לחלוטין.

לא בכל יום יש פירסרית ואנחנו ממליצות להתעדכן בימי הפירסינג ולקבוע תור כאן ורצוי לבחור עגיל מראש על מנת שנוכל להיות ערוכות עבורך.

יחד עם זאת, אם תגיעי ללא תור ביום פירסינג, נעשה כל מאמץ לאפשר לך להתחורר במקום.

כל העגילים שמופיעים באתר תחת קטגוריית עגילי הליקס, טראגוס ופירסינג. לרוב המיקומים (ובמיוחד להליקס) מומלץ מאד להתחורר עם עגיל ישר ולא חישוק! ההחלמה תהיה משמעותית קלה יותר עם עגיל ישר.

אנחנו עושות חורים באוזניים בלבד במיקומים: תנוך, הליקס, טראגוס, קונץ’, הליקס קדמי, פלאט, דיית’ ורוק.

עגילי הפירסינג שלנו עוצבו במיוחד לחירור ראשוני ואין צורך בעגיל רפואי לפני. הם עשויים זהב 14 קראט, אורך המוט ארוך יותר ומעט עבה יותר מעגיל רגיל והוא מותאם לנקב טרי שצריך מקום להתנפח ולהחלים.
ממליצות להתחורר עם עגיל ישר (ולא עם עגיל חישוק) - מקל על תהליך ההחלמה.

כן! אנחנו מחליפות עגילי פירסינג בחנות לחורים שהחלימו, בכל שעות הפעילות ולא רק בימי פירסינג.

יש להזמין מראש עגילים בזהב לבן! כל עגילי החישוק (הליקס) מגיעים גם בזהב לבן. עגילי פירסינג (מוט ישר) משולבים עם סוגר אחורי בזהב צהוב וחלק קדמי זהב לבן

כאן תוכלי לקרוא הוראות מפורטות על אופן הטיפול בחור חדש.
לאחר החירור תקבלי תרסיס מי מלח, יש לרסס מכל צד של החור בוקר וערב.
במקלחת תחת זרם מים חמימים ועם ידיים נקיות יש להזיז קלות את העגיל ולנקות הפרשות.
פרט למטרות נקיון וטיפול, יש להמנע מלגעת בעגיל, לשחק איתו או לסובב אותו, להשתדל מאוד לא לישון עליו ולהשמר מכל תנועה, משיכה או מכה לתכשיט או לאיזור החירור.
יש להמנע מבריכה וים בשבועיים שלאחר החירור.

זמן ההחלמה מאד משתנה בין אחת לשניה ובין סוגי החורים. בממוצע חור בתנוך יחלים תוך חודש-חודשיים, וחור בסחוס יכול להחלים בין 4 ל-12 חודשים.

תלוי במיקום ובתהליך ההחלמה האינדיבידואלי – בין 2 ל-6 חודשים, כשהנקב כבר לא נפוח ומפריש, רצוי להגיע לחנות לקצר את המוט של עגיל הפירסינג. ניתן להגיע בימים א'-ה' בין 11:00-17:00. כדאי לוודא איתנו מראש.

בעת החירור נענוד מוט ארוך על מנת שלחור יהיה מקום להתנפח ולהחלים. לאחר מספר חודשים הנפיחות תרד והמוט ירגיש מאד ארוך ולכן מומלץ לבוא לקצר את המוט להמשך ההחלמה. בימים א'-ה' בין 11:00-17:00. ימי שישי לא ניתן לקצר עגילים.
במקרים בהם החור בוצע עם מוט ארוך של 10 ממ או בחור מסוג פלאט - ניתן לבוא לקצר ברוב המקרים תוך חודשיים.
בכל מקרה אחר, לא נקצר לפני שעברו 4 חודשי החלמה עם מוט ארוך.
ובכל מקרה, ההחלמה היא מאד אינדיבידואלית ונוכל לומר אם ניתן לקצר רק לאחר קבלת תמונות של החור משני הצדדים ל- WhatsApp

מגיל 16 בליווי הורה

ניתן לעשות עד 3 חורים באותה פעם, בהתייעצות עם הפירסרית במקום. עדיף שהחורים יהיו באותה אוזן מכיוון שלא ניתן לישון על הצד שבו התחוררתן.

יש לקבוע שני תורים רצופים דרך מערכת קביעת התורים.

תהליך החירור עצמו רגעי וקצר ומעט כואב, ולאחריו יש לך עגיל חדש ומושלם! בתקופת ההחלמה תיתכן מעט נפיחות ורגישות באיזור ויש לטפל לפי ההוראות שניתנו.

החירור עצמו אורך רגע קצר והרגשת הכאב היא מאוד אינדיבידואלית. תקופת ההחלמה משתנה מחור לחור ומאוזן לאוזן. חשוב לציין שחירור במיקום הטראגוס לא מאפשר שימוש באוזניות בשבועות הראשונים להחלמה.

יש סוגים שונים של סגירות לעגילי פירסינג. אנחנו בחנות מיומנות בהחלפה של כל סוגי העגילים. את עגיל החישוק שלנו צריך להוריד באמצעות שימוש בפליירים בתנועה קדימה ואחורה, כדאי להיעזר באדם נוסף. הפתיחה של עגילי הפירסינג (מוט) היא באמצעות משיכה של החלק הקדמי והאחורי יחד בתנועה מנוגדת.

הליקס הוא אזור בחלק האחורי העליון של האוזן. באזור ההליקס יש 3 אפשרויות לחירור: הליקס נמוך, הליקס גבוה והליקס קדמי. בראש העמוד תוכלי לראות מודל של אוזן עם האזורים השונים שאנחנו מחוררות בחנות!

אם התחוררת בהליקס עם מוט ישר ואת רוצה להחליף לחישוק, אנחנו ממליצות לעשות זאת רק לאחר החלמה מלאה של החור (ברוב המקרים לפחות שנה). זאת מכיוון שהחלפה לחישוק לעיתים גורמת רגרסיה בהחלמה ונוצרות גולות

את כל החורים באוזן לאחר החירור יש לחטא בעזרת תרסיס מי מלח, יש לרסס מכל צד של החור בוקר וערב. במקלחת תחת זרם מים חמימים ועם ידיים נקיות יש להזיז קלות את העגיל ולנקות הפרשות. 

כדאי להיעזר בפליירים. מוזמנת להגיע אלינו לחנות בכל שעות הפעילות להחלפת עגיל לחץ בעגיל חדש!

אנחנו מאוד ממליצות להתחורר עם עגיל מוט. מהניסיון שלנו, ההחלמה עם מוט קצרה יותר ופחות כואבת ולאחר מכן ניתן להחליף לעגיל חישוק.

יחד עם זאת, אנחנו כמובן מאפשרות להתחורר עם עגיל חישוק, כמובן שצריך לראות שיש התאמה לאנטומיה של האוזן בהתאם למיקום הרצוי של העגיל.

לא, במידה ואתם שני אנשים, אנחנו מבקשות לקבוע שני תורים רצופים במערכת קביעת התורים.

זה נפוץ מאוד עם פירסינג. החלמה מלאה של פירסינג באוזן יכולה לקחת עד שנה שלמה. זמן ההחלמה משתנה בין אדם לאדם וגם בין חור לחור.

חשוב להמשיך להשתמש בתמיסת טיפול לאחר ולהיזהר לא לקבל מכה במקום של הפירסינג.

הדבר הגרוע ביותר לעשות הוא להסיר את התכשיטים מכיוון שזה יכול לגרום לזיהום.

במידה ואת רוצה להתייעץ איתנו, את מוזמנת להתקשר אלינו או ליצור קשר באמצעות הWhatsApp

תלוי כמה זמן עבר מאז שהתחוררת. אם מדובר בפירסינג טרי למדי, נצטרך שתגיעי לחנות שלנו תוך 24 שעות. בכל מקרה, תיצרי איתנו קשר בהקדם וננחה אותך בהתאם.

במקרה שתהליך הריפוי הושלם, ייתכן שתוכלי להחליף את הפירסינג בתכשיט קיים מהאוסף שלך.

כן, ניתן לטוס לאחר שמתחוררים אך צריך לקחת בחשבון שבימים שלאחר החירור האזור יכול להיות נפוח וכואב ולכן חשוב מאוד להקפיד על הוראות הטיפול שלאחר החירור, אותן תקבלי במקום.

נשמח שתספרי לנו לאן את טסה ונוכל לתת לך את הדגשים הרלוונטיים.

עגלי הפירסינג שלנו והתכשיטים באופן כללי עוצבו עבור נשים, אבל כמובן שגם גברים יכולים להתחורר עם עגילי הפירסינג שלנו.

לכל שאלה נוספת ניתן לפנות אלינו בטלפון 054-4557799, ב- WhatsApp או במייל info@she-ra-jewelry.com