הקוסמוס בידינו

הקוסמוס בידינו

Written In The Stars
הסיפור על שתי סרטניות עם ירח בטלה ואופק גדי

קולקצית קוסמוס היא קולקציה שנולדה מתוך המפגש בין שירה המעצבת לבין טל האסטרולוגית. בבלוג אישי במיוחד, שירה בחרה לשתף את הסיפור


כבר שנה שאני מפלרטטת עם תחום האסטרולוגיה, קוראת על האנרגיות בשמיים, מחפשת איפה הן פוגשות אותי בחיי, חוגגת את הירח החדש ומתמזגת עם הירח המלא. בתור סרטנית מאז ומעולם נמשכתי לירח, תמיד הסתכלתי לשמיים לחפש את הלבנה והיא מיד פגשה אותי שם במבט שלי.

כשגיליתי את עולם האסטרולוגיה, הדבר הראשון שעשיתי היה לשלוח אמא שלי הודעה – מהי שעת הלידה שלי? "לא זוכרת" היא ענתה לי... "נראה לי סביב 10 בבוקר". נראה לי זה לא מספיק טוב בשבילי, אני חייבת הכל מדוייק! תחפשי איזה מסמך התעקשתי. היא חיפשה וחיפשה ולא מצאה. בינתיים סיפרו לי שאפשר לשלוח מייל עם תעודת זהות לכתובת info@piba.gov.il‬ ולבקש מהמם את שעת הלידה. שלחתי מייל כל כמה שבועות... לא ענו לי (אבל שמעתי שזה מצליח לאחרות אז תנסו).
נותרתי יתומת מפת לידה. המשכתי להתעניין בעולם הזה וגיליתי באינסטוש את טל תמיר הנפלאה, שעומדת מאחורי הפרופיל הממכר והקסום מונה ללבנה @_.monala._ טל היא אסטרולוגית, יועצת עסקית ועוד הרבה דברים, אשה מאד חכמה שחולקת את הידע שלה בצורה מעוררת השראה. אחרי כמה פוסטים מרתקים התאהבתי קשות והחלטתי לכתוב לה – את חייבת את שעת הלידה בשביל קריאה? שאלתי אותה, ידעתי מה תהיה התשובה כמובן, אבל ניסיתי בכל זאת... "כן חייבת" היא ענתה – מפת הלידה מחושבת לפי שעת הלידה המדוייקת. יום למחרת, באורח פלאי וקוסמי, אמא שלי שלחה לי מסמך מבית היולדות עם שעת הלידה המדוייקת שלי! שכמובן היתה בכלל בערב ולא ב10 בבוקר...
אושר בלב! מיד קבעתי קריאה עם טל!
את טל פגשתי לקריאת מפה ביוני השנה, הגעתי לפגישה מתרגשת וסקרנית אבל גם קצת חשדנית. בכל זאת אני סרטנית ובת אדם זרה עומדת עוד רגע לדבר איתי על כל תחומי החיים שלי... איך שהיא פתחה לי את המפה היא קראה בהתרגשות – סרטנית עם אופק גדי וירח בטלה – כמוני!! השילוש המרכזי שמשפיע על האישיות שלנו – המזלות בהם נמצאים השמש, הירח והאופק שלנו – זהים!
עכשיו זה כבר היה ברור שהמפגש הזה היה מנט טו בי, written in the stars!
בשלב זה טל התרגשה ואני רק עוד הייתי תקועה במה היא אמרה עכשיו? מה זה ירח בטלה??

שירה וטל

ישבנו יחד כשעה, היה מדהים לראות איך החיים שלי אשכרה כתובים בכוכבים, לדוגמה בית 10 שלי חזק, שהוא בית הקריירה. ובית 5 הוא המקום בו טוב לנשמה שלי, הלוא הוא בית היצירה והילדים. גיליתי דברים על עצמי שפעם ידעתי אבל מזמן שכחתי מהם, התעמתתי מול נקודות התורפה שלי. זהו מסע מתמשך ועשיר מידע ואני רק בהתחלה שלו, אבל אני כבר מרגישה מחוברת לעצמי יותר מאי פעם, מחוברת לתנועה בשמיים, לירח המתמלא והמתרוקן, יושבת יותר עם עצמי ומתעמקת במה אני רוצה לזמן לחיי, לקבל בעצמי ומה לשחרר מחיי, ופועלת בהתאם.
בשבילי האסטרולוגיה היא דרך לחקירה עצמית אינסופית, ולחיבור עם אחרים. בעולם שלנו שהכל ככ זמין, מהיר, שטחי, ויזואלי ולא טבעי – המרחב הזה של תורת הכוכבים, ידע עתיק ומלא מסתורין, שובה את ליבי ומאפשר לי להתחבר ליקום עוד קצת. כלי להתפתחות אישית ורוחנית שמסייע לפעול מתוך מודעות וחיבור לאנרגיה בשמיים. כי אם הכל בחיים זה אנרגיה - אני, המילים והפעולות שלי, הסובבים אותי – ויש לי יכולת לקבל מידע על האנרגיה ממנה אני עשויה, יש לי מצפן מכוון בחיים. מפת אוצר.

באיזשהו שלב של המפגש שלי עם טל, היא רצתה לבחון איך מפת השמיים בזמן מסויים פוגשים את המפה שלי. היא החלה לסובב את המפה אחורה בזמן, זה היה הרגע שבו קולקציית קוסמוס נולדה בראש שלי! ידעתי בדיוק מה אני רוצה ליצור. בסוף המפגש טל אמרה לי פתאום, האמת שאני כבר חושבת זמן מה לעשות איזה שיתוף פעולה עם מותג של תכשיטים... (אמוג'י כוכבים מרובים!) יום אחרי הפגישה שלנו, הירח בטלה שלי הלכה ישר בעקבות ההשראה ומיד רצתי לעצב את תליון קוסמוס!
אחרי שבוע בלבד כבר שלחתי לטל סקיצה ראשונה. עיצבתי תליון כדורי עגול שעליו חרוטים הכוכבים וגרמי השמיים, בחרתי ליצור אותו כך שהחריטות ינועו סביב האבן המרכזית, בהשראת המחזוריות שבכל והתנועה הסיבובית ממנה הגיעה ההשראה שלי. הסיבוב של התליון בא להזכיר לנו שהכל משתנה כל הזמן, שאנחנו במסע מתמשך. טל דייקה אותי והביאה רעיונות שהשלימו יחד את הקונספט, וכך נולד לו תכשיט קסום ורב משמעות – הקוסמוס בידנו!
בחרתי לחרוט על התליון האישי שלי את הסמלים:
סרטן (מזל השמש שלי), גדי (האופק), טלה (ירח), הלבנה (שהיא כאמור חלק בלתי נפרד מחיי), יופיטר המיטיב הגדול, וכירון – המפתח המרפא.
הוספתי שני יהלומים קטנים כי איך אפשר בלי (!) ושיבצתי רובי באמצע – אבן הלידה שלי.

שרשרת קוסמוס

הקמע שלי מתאר את האישיות הקרדינלית שלי, נותן לי הרגשה של חיבור למשהו גדול, מזכיר לי מה הדרך שלי ומה הנשמה שלי רוצה.

אני שמחה לחלוק איתכן את המסע שלי והאהבה לאסטרולגיה,
ומקווה שתתחברו איתי למחול הקוסמי ותעמיקו במסע האישי שלכן גם!

 

קריאות מפה עם טל תמיר, אסטרולוגית התפתחותית-אינטואיטיבית:
"במהלך קריאת מפת לידה נפענח את האנרגיות המרכיבות אותך דרך השיקוף שהיא מאפשרת, במהלכה נוריד לקרקע את המידע שהיא חושפת עלייך בתחומים השונים, מהאישי ביותר (אישיות וצרכים רגשיים) דרך החיבור שלך לעולם (תקשורת, מערכות יחסים, אופן פעולה) ועד השיעורים שאת נקראת ללמוד בחיים האלה. נבחן גם את המסע ההתפתחותי של הנשמה ונעבד את כל הידע הגבוה הזה לתובנות פרקטיות"

כדי לעזור לכן לבחור באילו סמלים תרצו לעטר את הקמע שלכן, אנחנו ממליצות בחום לקבוע קריאת מפה או התייעצות קצרה עם טל.

לכבוד שיתוף הפעולה בינינו, טל מציעה הצעה ייחודית ללקוחות שלנו!
שתי אופציות עומדות לבחירתכן
 :

קוויקי טלפוני - 10-15 דקות, 200 שקלים
העמקה - כשעה, טלפוני זום או פיזי (בהתאם לפניות), 500 שקלים
לתיאום ניתן לשלוח הודעה באינסטגרם או דרך המייל info@monala.com
ניתן להפיק את מפת הלידה אונליין, בחינם, ולצאת למחקר עצמי.
ממליצות על האתר Astro-Charts.com שמייצר מפה קריאה ונוחה.
או אתר Astro-Seek שמציג את כל הפרטים החשובים!
חשוב לשים לב שעל מנת להבין לעומק את משמעות המיקומים במפה שלך יש להתייעץ עם אסטרולוג.ית ♡

לקולקצית קוסמוס!

נכתב על ידי
שירה
מעצבת המותג