Our Cosmos Necklace

שרשרת קוסמוס שלנו עשויה זהב 14 קראט, נוצרה בהשראת גלגל המזלות והינה קמע ייחודי ואישי ששואב השראה ממפת הלידה האסטרולוגית שלך.

אז מה היא מפת לידה אסטרולוגית?
מפת הלידה שלך מספרת לנו על האנרגיות בשמיים בזמן המדויק בו נולדת, אבק הכוכבים ממנו את עשויה.
היא חושפת מידע אינסופי על האופן בו האנרגיה שם למעלה, תבוא לידי ביטוי כאן על פני האדמה, בחיים הארציים שלך. מפת הלידה שלך מלאת קסמים ותובנות וסמלים, היא מעוררת השראה ויכולת להוות לך מורת דרך מדהימה. 
כדי ליצור מפת לידה מדויקת, נדרשים תאריך, השעה המדויקת, ומקום הלידה. בעזרת הפרטים הללו, אסטרולוגים או תוכנות אסטרולוגיה יכולים ליצור מפה מפורטת של השמיים ברגע המדויק שנולדת, ולהציע תובנות לגבי היבטים שונים של חייך. 

תליון קוסמוס

הקמע מיוצר בעבודת יד בהתאמה אישית ומאפשר לך לבחור כמה סימבולי את רוצה אותו. יש אינסוף אפשרויות לעיצוב התליון. כדי לעזור עם בניית הקמע האישי שלך, אנחנו חשבנו על 3 אופציות מרכזיות:

1.
בראשית – אבן הלידה במרכז, נבחרת לפי חודש הלידה שלך (או כל אבן אחרת שתרצי) וסביבה חריטה בעבודת יד של סמל מזל השמש שלך (מה שנקרא המזל שלך), ובנוסף שיבוץ של יהלום בצד.

מושלם כמתנה אישית ומרגשת, מתנת יומולדת או לידה. המקבלת תוכל להוסיף סמלים לבחירתה בהמשך.

2.
טריניטי – סמלים של שלושת המזלות בהם מתארחים השמש, הירח והאופק במפת הלידה שלך. במרכז הקמע תהיה משובצת אבן הלידה, ובנוסף יהלום קטן בשיבוץ מסביב. או לחילופין מזל השמש שלך ושני סמלים עם אנרגיה חזקה במפת הלידה, בצירוף בלינג קטן בצד.
3.
פנדורה – אבן לידה במרכז, סמלים של כוכבים וגופים שמימיים, כוכבים מנצנצים ביהלומים – את בוחרת מה הקסם, את מכתיבה את הכוונה. ניתן להכניס עד 8 אלמנטים.

קצת על אסטרולוגיה והמשמעות של הקמע

הקולקציה נוצרה בשיתוף פעולה קסום וקוסמי עם האסטרולוגית טל תמיר.

על הסיפור של שירה וטל ואיך נוצרה הקולקציה, תוכלי לקרוא בבלוג שלנו!

שיתוף הפעולה בינינו, והאופן בו ׳קוסמוס׳ נולד לאוויר העולם, מהדהד את אותה ההשראה שאבק הכוכבים מעורר בנו, הקסם שנולד מהגישה לידע גבוה, על זמני. קוסמוס הוא קמע, הוא טליסמן, הוא תזכורת קוסמית לאותו חיבור, והוא מאפשר לך להטמיע בו תזכורות קטנות של תובנות גדולות.

AS ABOVE SO BELOW
בחלקה האחורי של השרשרת משפט הלקוח מטקסט קלאסי-מיתולוגי המדבר על האחדות שבכל, ובמיוחד על החיבור בין השמיים לארץ. על אבק הכוכבים ממנו אנחנו עשויות ועל האדוות פה למטה, המשקפות את האנרגיה שם למעלה.
איך שאנחנו – המיקרוקוסמוס של הקוסמוס.

מפת לידה אסטרולוגית, המכונה לעתים קרובות מפת לידה, היא תרשים המייצג את מיקומם של השמש, הירח, כוכבי הלכת וגופים שמימיים נוספים בזמן הלידה. היא משמשת כתמונת מצב קוסמית שיכולה לספק אינסוף תובנות ושיקופים מהרובד האישי ביותר, דרך הגשמה במרחב הציבורי ועד הייעוד המסע ההתפתחותי של הנשמה.

במהלך קריאת מפת לידה ניתן לפענח את האנרגיות המרכיבות אותך דרך השיקוף שהיא מאפשרת, במהלכה מורידים לקרקע את המידע שהיא חושפת עלייך בתחומים השונים, מהאישי ביותר (אישיות וצרכים רגשיים) דרך החיבור שלך לעולם (תקשורת, מערכות יחסים, אופן פעולה) ועד השיעורים שאת נקראת ללמוד בחיים האלה. נבחן גם את המסע ההתפתחותי של הנשמה ולבסוף נעבד כל הידע הגבוה הזה לתובנות פרקטיות.

מפת לידה כוללת מספר מרכיבים עיקריים :
1. מאורות וכוכבי לכת: שמש, ירח, מרקורי, נוגה, מאדים, צדק, שבתאי, אורנוס, נפטון ופלוטו. כל כוכב לכת מייצג היבטים שונים שלך. למשל, השמש מייצגת את מהות הליבה, התודעה, הזהות, בעוד הירח משקף את הטבע הרגשי שלך. אליהם מתווספים גופים שמימיים נוספים כמו אסטרואידיות, כוכבי שבת, ציר הדרקונים, ועוד.
2. שנים עשר המזלות: טלה, שור, תאומים, סרטן, אריה, בתולה, מאזניים, עקרב, קשת, גדי, דלי ודגים. כל סימן מקנה מאפיינים, שיעורים, התנהגויות ונטיות ברורים. לכולנו יש ביטוי כזה או אחר לכל אחד המזלות הללו במפת הלידה שלנו. כל אחד מכוכבי הלכת נמצא במזל מסוים, שצובע את האופן שבו מתבטאת האנרגיה הפלנטרית.
3. בתים: מפת הלידה מחולקת ל-12 חלקים, המכונים בתים. כל בית מייצג תחום מסוים בחייו של האדם. לדוגמה, הבית הראשון מתייחס לעצמי ולרושם הראשוני, בעוד הבית השביעי מתייחס למערכות יחסים ושותפויות. מיקום ושעת הלידה קובעים את "האופק", אשר קובע בהתאמה את נקודת ההתחלה של בית 1.
4. היבטים: אלו הם יחסים זוויתיים ספציפיים בין כוכבי לכת במפת הלידה. ההיבטים העיקריים כוללים צמידות, סקסטייל, מרובע, משולש ומולות. היבטים יכולים להיות הרמוניים או דיסהרמוניים ולהצביע על אזורים של קלות או אתגר בחייו של אדם.

מפת הלידה היא כלי להבנה וידיעה עצמית, צמיחה ושינוי. היא לא מכתיבה את הגורל אלא מראה נטיות ופוטנציאל המבוססים על האנרגיות הקיימות בזמן הלידה, ואפשר לראות בה מעין מפת אוצר קוסמית. על ידי הבנת מפת הלידה, אנחנו יכולות ויכולים לקבל תובנות לגבי חוזקות, אתגרים, שיעורים התפתחותיים, מערכות יחסים, ועוד.

כדי לעזור לכן לבחור באילו סמלים תרצו לעטר את הקמע שלכן, אנחנו ממליצות בחום לקבוע קריאת מפה או התייעצות קצרה עם טל.

לכבוד שיתוף הפעולה בינינו, טל מציעה הצעה ייחודית ללקוחות שלנו!
שתי אופציות עומדות לבחירתכן
:

קוויקי טלפוני - 10-15 דקות, 200 שקלים
העמקה - כשעה, טלפוני זום או פיזי (בהתאם לפניות), 500 שקלים
לתיאום ניתן לשלוח הודעה באינסטגרם או דרך המייל info@monala.com

ניתן גם להפיק את מפת הלידה אונליין, בחינם, ולצאת למחקר עצמי.
ממליצות על האתר Astro-Charts.com שמייצר מפה קריאה ונוחה.
או אתר Astro-Seek שמציג את כל הפרטים החשובים!
חשוב לדעת - שעת הלידה היא מרכיב הכרחי בהוצאת המפה, אם את לא יודעת אותה, נסי לשלוח מייל לכתובת info@piba.gov.il‬ ולבקש מהם את שעת הלידה שלך!

שימי לב שעל מנת להבין לעומק את משמעות המיקומים במפה שלך יש להתייעץ עם אסטרולוג.ית ♡

שרשרת קוסמוס

תליון קוסמוס (ללא שרשרת)