תכשיטי זהב ומה שבינהם

כידוע, תכשיטים הם עולם עשיר ומגוון ומטרתו היא להעניק נוכחות ואלגנטיות לנו כבני אדם.

הדגמים והטרנדים הינם רבים והאינטראקציה בין החומרים היא זו שמגדירה את איכותו של התכשיט. 

בבחירת תכשיט , כדוגמת עגיל הליקס, מאוד חשוב לדעת מאיזה חומר הוא יוצר, על מנת לדעת את עמידותו לטווח הארוך, וכן את השפעתו במגע על הגוף שלנו.

למשל, כאשר מדברים על תכשיטי כסף, אלו תכשיטים פופולאריים, ותכשיט מהסוג הזה עמיד בפני קורוזיה וחמצון. 

תכשיטי גולדפילד, מכילים כ- 3% של זהב בלבד, ועשויים להשחיר כאשר באים במגע עם מים וכימיקלים שונים הקיימים בטבע.

גם פלטינה היא סוג של מתכת מפורסמת, ובד”כ נוהגים להעדיף את הצבע הלבן בתכשיט מהסוג הזה.אך אין שום ספק, כאשר מדובר על תכשיטים, אנו אוהבים את תכשיטי הזהב. הייחודיות שלו, היא בגם בשל כך שזהב הינו משאב מוגבל, ועצם כך שהוא איננו נפוץ, עולה ערכו בעשרת מונים משאר סוגי החומרים.

 

עוד יש להבין, כי תכשיט זהב, הינו חומר שמתאים לעור האדם, ואינו גורם לתופעות לוואי שונות כשאר סוגי החומרים.

 

ואם מדברים על תחזוקה, יש לדעת כי הזהב הינו חומר איכותי ביותר, הזהב עמיד במים לכלוך ושריטות.

 

היכולת של בעלי המלאכה לייצר סוגים שונים של תכשיטים מעוצבים להפליא, גם היא נובעת מאיכותי וגמישותו, ומתירה יכולת לייצר תכשיטים בעלי פיתולים, ריבועים וצורות מגוונות.

עוד יש המייחסים לתכשיט זהב, השפעה חיובית על עור האדם, בכך שמשפר את זרימת הדם, וויסות חום הגוף, ואפילו כאבי ראש.

 ישנם סוגים שונים של תכשיטי זהב, כאשר רוב הזהב משולב במתכות אחרות. בכל אופן , הערך של כל תכשיט זהב ותכשיטים נמדד  בסימן הקראט שלו, המתייחס לטוהר הזהב בתכשיט. כאשר מדובר ב- 18 קראט, יש ערך של 75% זהב ו 25% מתכות אחרות, 14 קראט 58.5% זהב ו 41.5% מתכות אחרות וב 10 קראט 41.7% זהב ו 58.3% מתכות אחרות. ככל שיש יותר זהב בתכשיט, כך ערכו יתייקר יותר. זהב הוא המתכת המובילה ומופיעה בשילובים רבים עם מתכות שונות, אך גם עם מגוון אלמנטים כמו אבני חן, יהלומים, פנינים ומרקמים שונים, תחריטים ותבליטים והכל בכדי לתת לה מראה שהוא מצד אחד טרנדי. ומצד שני יש בו צד אצילי וקלאסי. שימו לב שתכשיטי זהב חשוב לקנות מהמומחים. מקום מהימן עם המלצות, המציע לכם תכשיטים איכותיים עם מגוון רחב של אביזרים לבחירה – טבעות, צמידים, שרשראות, עגילים, סטים המשלבים תכשיטים מזהב במגוון סגנונות או סגנון אחיד להשגת מראה טוטאלי. בחר מקום עם שירות לקוחות ידידותי, כך שאתה יודע שאתה נמצא בידיים הטובות ביותר, משלוחים נוחים ושלל מבצעים והנחות שרוצים להתחדש.