עגילי הליקס ושילובו עם אקססוריז אחרים

כידוע, תכשיטים הם עולם עשיר ומגוון ומטרתו היא להעניק נוכחות ואלגנטיות לנו כבני אדם.

עגילי הליקס הן הגדרה כללית למגוון רחב של עגילי הליקס מסוגים שונים, לרבות, זהב צחור (צהוב), זהב לבן וזהב ורוד הידוע גם בשם זהב רוסי, כאשר בין יתר סוגי עגילי הליקס הנפוצים ביותר תוכלו למצוא: עגיל חבל המיוצר בטכניקה המיועדת לייצור חבלים (שזירה, ליפוף ופיתול),עגיל מסובב שהוא למעשה עגיל קלאסי המיוצר בטכניקת קליעה וסיבוב, עגיל ונציה המתאפיין בחוליות מרובעות המושחלות זו בזו וסוגי עגילי זהב נוספים.

 

בדומה לכל תכשיט זהב אחר, גם עגיל הליקס הינו תכשיט זהב המשלב בתוכו מתכות אחרות וככל שערך הזהב ב עגילים גדול יותר כך ערכו של התכשיט עולה. עגילי זהב בדומה לכל תכשיט זהב אחר מסווגות באמצעות המונח “קראט”, כאשר עגילי זהב המיוצרים במלואן מזהב טהור יסווגו העגילים שאותם החלטתם לרכוש. 24 קראט ואילו עגילי זהב המיוצרים מזהב עם מתכות נוספות יסווגו כעגילי זהב 14K או 18K בהתאם ליחס בין הזהב ליתר המתכות מהן מיוצרים עגילי זהב.  

 

שילוב אקססוריז ב עגילי זהב

 

עגילי זהב המודרניים הן עגילים המיוצרות מזהב טהור ו/או מזהב משולב במתכות נוספות שאליהן  מתווספים אלמנטים דקורטיביים כאלו ואחרים הנכללים תחת ההגדרה: אקססוריז. בין יתר סוגי האקססוריז המתווספים לאותם עגילי זהב תוכלו למצוא: אבני חן המשובצים על העגילים בצורה כזו אחרת, בין אם מדובר באבני יהלום יוקרתיות ובין אם מדובר באבני חן דוגמת אבני טופז, אודם, ספיר, אמרלד, אמטיסט ועוד.

 

את עגילי הזהב ניתן לשדרג גם באמצעות הוספה של תליון ייחודי ומעוצב המיוצר מחומרים שונים שאינם בהכרח זהב טהור.

תליוני עגילי זהב יכולים להיות תליוני שם, תליוני מזלות ועוד מגוון רחב של תליונים צורניים המשדרגים את נראות ובולטת העגילים אותם תרצו לענוד. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של תליונים צורניים המותאמים גם לעגילי זהב זהב לגברים וגם לעגילי זהב לנשים בכל הגילאים.  

 

על מנת להבטיח לעצמכם רכישה בטוחה של עגילי זהב, מומלץ לוודא שהעגיל יוצר בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר ותחת בקרת איכות קפדנית והיא נושאת אישור של מכון התקנים הישראלי המעיד למעשה על הימצאותו של זהב טהור בעגיל שאותו רכשתם. כמו כן, חשוב לנו לציין שמחיר העגילים ייקבע בין היתר בהתאם למשקל הזהב הקיים בו, אורכו ועוביו ובהתאם לערכם של פריטי האקססוריז הנלווים אליו, בין אם מדובר בתליון יוקרתי בו משובצים אבני חן ובין אם מדובר בתליון אבן יהלום.

 

לסיכום, עגילי זהב הינם תכשיטי זהב יוקרתיים בהם ניתן לשלב פריטי אקססוריז כאלו ואחרים היכולים לשדרג כל מראה.