כמה טיפים לבחירת עגילי זהב

  • שקול את סגנון החיים שלך

עגילי זהב חישוק הם מצרך יומיומי נפלא ואביזר מהנה לאירוע מיוחד. עגילי חישוק פטיט, 12 מ”מ עד 15 מ”מ, עם מינימום קישוטים הם סתמיים ומרווים, ואילו עגילי חישוק גדולים עם מבטאים יהלומים נחמדים מספיק למראה רשמי. 

עבור המשרד, חישוקים קטנים ובינוניים, כ -1.5 אינץ וקטנים יותר, הם המגוונים ביותר. 

אם אתה אוהב סוף שבוע של קפיצות מועדונים, סביר להניח שתשיג שימוש רב בזוג חישוקים גדולים במיוחד. אם אתה מעדיף לקום מוקדם לטיול בזריחה, אז עגילים פשוטים בסגנון האגי שבקושי עוטפים את תנוך האוזן עשויים להיות השקעה נבונה. בחר עגילים שתוכל לענוד באופן קבוע כדי להפיק את המרב מתקציב התכשיטים שלך.

 

  • התייעץ עם אוסף התכשיטים הנוכחי שלך

תמיד מומלץ לבדוק לפני שיוצאים לקניות איזה תכשיטים ובגדים יש כבר בארון ומה מומלץ וצריך עוד לפי הביגוד ומלאי התכשיטים הקיים, לדוגמה אישה עם אוסף בגדי מעצבים ממותגים בהשראת אורבני, זקוקה לפחות לעגיל הליקס לפחות בקוטר 2 אינץ ‘, ואילו ילדה עם חליפות מחויטות בגוונים ניטרליים תקבל שפע של קילומטראז’ מתוך סט של חישוקי זהב קטן. אם כבר יש לך כמה זוגות חישוקים קטנים, שקול להוסיף זוג חישוקים גדולים יותר לאוסף שלך.

 

  • עשה תחושת רוחב

החישוקים בפועל יכולים להיות דקים ואלגנטיים או עבים ודרמטיים. עגילי חישוק עם הרבה קישוטים באבן חן או יהלומים יהיו רחבים כך שיוכלו להכיל שפע של אבנים נוצצות. אם אתה מחפש לגוון את קולקציית התכשיטים שלך, שקול לרכוש עגילי חישוק דקים ועבים כאחד בגדלים שונים.

כמובן בכל גם בהתאם לקוטר החישוק אתה מעוניין, לרוב חישוק גדול יהיה דך לעומת חישוק קטן יהיה יותר עבה

 

  • השווה מדידות

מידות חישוק עגיל מופיעות בדרך כלל במילימטרים, במיוחד על פריטים בקוטר פחות מאינץ. בטבלת מידות התכשיטים יש רשימה רחבה של המרות מילימטר עד סנטימטר. כדאי להסתכל בתרשימי גודל חישוק ולהשוות לאובייקטים המוכרים הנראים בכל יום.

 

  • קניה באופן מקוון

בעולם היום התפשט מאוד הקניות המכוונות ברשת, באם בחרת לקנות עגילי חישוק באופן מקוון כדאי לחשוב על זה שוב, לא תמיד זה מומלץ, מכמה סיבות, הצבע במסך שלך לא תמיד משקף את צבע התכשיט, בפרט שהצבע משתנה לפי אופן ומקום הצילום, הגודל לא תמיד תדעי להתאים בדיוק כמו שצריך ולכן תכשיטים עדיין עדיף להתאמץ ולצאת לקניה ולא להתעצל ולקנות מהבית